Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przetarg przetargiem, ustawiony lub nie, nasze kochane urzędniki zapewniły spokojne święta przed urzędem pracy. Rozumiem że miasto szuka oszczędności na zasiłki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie powielasz te swoje bzdury, ceny odbioru śmieci w Lublinie nie są jednymi z najdroższymi w Polsce, ba są jednymi z najtańszych, NIE WIESZ NIE PISZ
  WIEM i PISZE, ALE TAKI CIEMNIAK JAK TY i TAK NIE ZROZUMIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj słabo, słabo w tej SICIE po zmianach personalnych na samej górze, odczuwają to oczywiście Ci na niższych i najniższych szczeblach firmy, niestety. Ciekawe co na to centrala w Warszawie, target chyba sam się nie zrobi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie powielasz te swoje bzdury, ceny odbioru śmieci w Lublinie nie są jednymi z najdroższymi w Polsce, ba są jednymi z najtańszych, NIE WIESZ NIE PISZ
    WIEM I DLATEGO PISZĘ!TAKI PRYMITYW JAK TY TEGO NIE ZROZUMIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszędzie powielasz te swoje bzdury, ceny odbioru śmieci w Lublinie nie są jednymi z najdroższymi w Polsce, ba są jednymi z najtańszych, NIE WIESZ NIE PISZ
  WIEM I DLATEGO PISZĘ! TYLKO TAKI PRYMITYW JAK TY NIE MOŻE TEGO ZROZUMIEĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przekonywanie mieszkańców, że musi być drogo (w czasie wprowadzania nowego systemu) i "ewentualne nadwyżki nie mogą być przeznaczone na inne cele" odniosły swój skutek. Ja policzyłem najprościej jak się da. Firmy (po podwyżkach) chcę 37.408.929 zł i to jest "za drogo". W Lublinie oficjalnie mieszka około 380 tyś mieszkańców. Najniższa stawka za wywóz to 12 zł, pomnożona przez liczbę mieszkańców i ilość miesięcy daje 54.720.000 zł. Różnica to 17.311.071zł - słownie ponad 17 milionów. Mam jedno małe  pytanie - czy te 17mln zł to koszty administracji systemu ? Te 17 mln to około 32% całej zebranej sumy - gdzie są te pieniądze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie. Będą zwolnienia w Sita Wschód. A jeszcze kar nie doliczyliście do tych sum przeznaczonych za wywóz smieci. Jest coraz gorzej premia na Świeta dla pracownika wynosiła od 28zł do 100zł. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...